Beschikbaarheid en reserveren
Welkom op onze centrale reserveringspagina. Op deze pagina kun je de beschikbaarheid zoeken voor accommodaties op onze 3 locaties.
- We zijn onze site aan het vernieuwen.
- Voor reserveringen voor 2021 op Casa Cantiga – Family Holiday Eco Resort gebruik onderstaande links
- Voor reserveringen voor 2022 op Casa Cantiga – Family Holiday Eco Resort ga naar onze nieuwe boekingssite
- Voor alle reserveringen voor “Rural Escape @ Friends” en SolMar – Beach Apartment Portugal ga naar onze nieuwe boekingssite
Je kunt op beide sites ook seperaat onze Eco Glamping Portugal accommodaties selecteren die we op 2 locaties hebben.
duurzame vakantie portugal
Voor reserveringen in 2021 voor alleen op Casa Cantiga Family Holiday Eco Resort, gebruik onderstaande zoek functie:
[mphb_availability_search attributes=”locatie” class=”is-style-horizontal-form”]
Toelichting
Minimale verblijfsduur
Buiten het hoogseizoen geldt voor onze huizen een minimale verblijfsduur van 2 nachten, met uitzondering van Casa da Joana (3 nachten). In het hoogseizoen normaal 7 nachten, uitzonderingen worden getoond bij selectie.
Meerdere accommodaties boeken
Indien je meerdere accommodaties tegelijk wil boeken of aansluitend, dan dien je meerdere reserveringen te maken.
Hoogseizoen – vaste aankomst / vertrek dagen
In Juli en Augustus hebben bepaalde accommodaties een vaste aankomst / vertrek dag op vrijdag, anderen op zaterdag. Dus verschijnt de gewenste accommodatie niet altijd direct in het scherm alszijnde beschikbaar, verschillende data invullen helpt! De kalender toont eventuele uitzonderingen.
- Zaterdag- Zaterdag: Cançao, Canto, Cançoneta, Tendas, Pomar, Tapada, Palmeira, Solmar
- Vrijdag – Vrijdag: Glamping Cabins o Figo, o Medronho, Rode Ford Truck, Joana, Alfazema, Margarida, Bambu
Mocht je vragen hebben, dan kun je contact met ons opnemen. Wij helpen je graag verder en hopen je snel te begroeten in het zonnige Portugal!